Ulaşım Duyurusu

1. En güncel ve doğru iett tarifesine ( 59 RK ) “ iett.gov.tr ” web adresinden ulaşabilirsiniz. ( “saritepe.boun.edu.tr”) adresinden ilgili siteye yönlendirme yapılmıştır.
 
2. Mekik tarifesine panolar ve “saritepe.boun.edu.tr” adresinden ulaşabilirsiniz.
 
3. 59 RK ile ilgili şikâyet ve önerilerinizi “iett.gov.tr” adresinden hat numarası ( 59 RK ) belirterek “beyaz masa’ya” yazabilirsiniz.
 
4. 59 RK ve Mekik Seferleri ile ilgili olarak Sarıtepe Kampüs Danışma’yı; Dahili : 7800, Direk : 0212 359 78 00 arayabilirsiniz.
 
5. İETT ile ilgili Talep-Öneri-şikâyetlerinizi; iletişim bilgilerinizi yazarak, saritepeinfo@boun.edu.tr adresine, mekik seferleri ile ilgili Talep-Öneri-şikâyetlerinizi ise; iletişim bilgilerinizi yazarak, saritepe.mekik@boun.edu.tr adresine mail atarak ve/veya saritepe.boun.edu.tr web sitesinde iletişim kısmındaki formu doldurarak kampüs yönetimine iletebilirsiniz. 
 
6. İETT için, aracım nerede sorgulamasını, hat numarası belirterek (59 RK)  7 gün 24 saat 153 numaralı telefondan “2” yi tuşlayarak yapabilirsiniz. Mekik aracı içinse; Sarıtepe Garaj Telefonu : 0212 359 79 67; Dahili : 7967 dir.
 
7. İETT müdürlüğü bayram ve/veya resmi tatillerde genellikle cumartesi tarifesini uygulamaktadır. (Bilgi için: iett.gov.tr/duyurular)
 
8. Olumsuz hava koşullarında veya trafikteki olağandışı durumlarda, iett ve mekik seferlerinde gecikme veya iptallerin olabileceğini hatırlatırız.